Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én vagyok még mindig...

Csak én vagyok még mindig pizsamában?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem felöltözni, egyedül vagyok itthon a gyerekkel. Kicsit szánalmasnak tartom magam, hogy felöltözni is lusta vagyok.
2011. dec. 31. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is abban vagyok, igaz egy nadrágot már felvettem, de még nem öltöztem fel normálisan. Úgyis mindjárt megyek fürödni és készülődni, akkor meg minek?
2011. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én már rég átöltöztem:)
2011. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én abba vagyok,és abba is maradok míg nem megyek fürödni meg készülni az estére :D
2011. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is megyünk majd apuka munkahelyére, mert ott lesz majd este felé valami kis összejövetel családoknak, majd akkor felöltözünk, de remélem addig senki nem akar minket bejelentés nélkül meglátogatni.
2011. dec. 31. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Én napok óta meztelenül vagyok, nem megyek sehova, nem jön senki, ergo nem is zavarok senkit.
2011. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még meg se fésülködtem, de majd mindjárt megemberelem magam.
2011. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van 2 családtagom, akik egy hétvégét is képesek pizsamában tölteni :) ha nem kell az utcára menni
2011. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már 3 napja folyamatosan pizsamában vagyok...na majd este..:D
2011. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!