Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Le akarok szokni a flegma...

Le akarok szokni a flegma pi-csa stílusomról. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Már engem is idegesít, ráadásul másokat is zavar...
2012. jan. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél vissza az egódból :) általában ez a baj.
2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Még ilyet se hallottam:) Hát ez jó. Kezd úgy, hogy érdeklődj mások iránt, mert a flegmások nem nagyon érdeklődnek mások iránt. Aztán mosolyogj többet:)
2012. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
pl ha sulis vagy és megszolit az osztály legszendébb csaja,mondjuk ne nézz rá ugy mintha egy darab szar lenne,hanem mosolyogj rá és segits neki ha kell valami. de ez csak egy példa
2012. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha ellenállhatatlan vágyat érzel, hogy a tükörbe nézve pózolj, csücsöríts és olyan képet vágj mindehhez, mintha a rabszolgáid untatnának, netalán ezt még le is fényképeznéd: NE TEDD!
2012. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zeronibble ***** válasza:
27%
Jól mondják. Indulj be füllel. Nem kötelező reagálni, és persze nem is tilos... Minden ember kész tanulmány, de nem felülnézetből! Nagy tanáraid lesznek ők, de figyelni rájuk is kell, és még néha számonkérést is tartanak. Ez eddig is így volt, most végre tiszta. Itt válik haszonná a benned elő laza ember virtus.
2012. jan. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem egyél egy almát :)
2022. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!