Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Férfis viselkedést, önbizalm...

A Férfis viselkedést, önbizalmat, hogyan erősíthetem napról napra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
úgy hogy megismered magadat
2012. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfis, hanem férfias.
2012. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
59%
maszturbációval kocsmai verekedéssel ágybavizeléssel
2012. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhoz: önismeret, érzelmi intelligencia fejlesztése, érdeklődés a külvilág történései iránt, aktualitásokkal foglalkozás, célok kitűzése, saját élet megélése. Tudatosságra törekvés a lelki dolgokban.

Innen szerintem bármelyik könyv jó arra, hogy elgondolkodtasson: *****


Férfias viselkedés... Nézőpont kérdése, valaki attól érzi magát férfinak, hogy istállószaga van, vakarássza a genitáliáit, faragatlanul viselkedik, és disznó vicceket mesél. Mások attól érzik magukat férfinak, hogy elegánsak, öltönyt hordanak, és egy halom pénzt keresnek, a maguk lábán állnak a világban.

Férfi leszel, bármit is csinálj, és ezt szerintem mások is észreveszik rajtad. Persze előnyös, ha van tartásod és gerinced. Emberré próbálj válni, ,,férfiasan viselkedni" olyan, mintha nem bíznál magadban, de meg akarod játszani az egészet.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!