Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 50 éves nő, születésnapjára 50 szál virágot kapott. 49 szál vörös szegfűt és 1 szál fehéret. Szegény nem értette miért volt az az egy olyan, amilyen és a férje se árulta el. Persze nem azért, mert nem volt több vörös. :D Szerintetek mit szimbolizálhatott azzal az egy szál fehér szegfűvel?
2012. jan. 23. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy nem volt több vörös szegfű a virágboltban? :-)

Passz. Nem értem miért nem árulta el a férj. Talán, hogy a következő 50 évben legyen mit találgatni? :-)

2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nőnek nem illik páros számú virágot adni, ezért így oldották meg. 49-páratlan +l-páratlan. :)
2012. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Például a 49 piros szegfű szimbolizálhatja az elmúlt 49 évet, az egy fehér pedig az éppen betöltött 50. évét a hölgynek.


Erre még nem gondoltatok?

2012. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is az a páratlan ok a legkézenfekvőbb. Bár az egyik ismerősöm 40. születésnapjára kapott 40 szál rózsát. Nem tudom pontosan milyen színkompozíció volt de úgy volt összeállítva (a férjétől kapta)hogy 19szál egyszínű 21 szál vörös- a vörös a már együtt töltött éveket a másik az előző éveit szimbolizálta ha minden igaz:D Mert 21 éve alkotnak egy párt.
2012. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
77%
Örüljön neki, hogy 50 évesen még egy kazal virágot is kap. Bezzeg én nem kaptam egy szálat se ettől a trógertől. Elfelejtette a gané a születésnapomat.(férj)
2012. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ez a páros-páratlan virágos dolog elgondolkodtató.
2012. jan. 23. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!