Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan írjak panaszlevelet?

Hogyan írjak panaszlevelet?

Figyelt kérdés
Rendeltem a shell pontjaimból egy nyakláncot interneten keresztül, de x helyett y-t hoztak. Hogyan írjam meg a panaszlevelet nekik, hogy cseréljék ki, vagy ilyesmi?

2012. jan. 24. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

:)

Nagyon egyszerűen. Nem regényt kell írnod. Nyílván neten fogod megírni. Úgy kezded, hogy: Tisztelt (név)!

Aztán lentebb leírod, hogy hogyan rendeltél és mit majd leírod, hogy nem azt kaptad meg. Ezután közlöd, hogy visszaadják a pénzt vagy kicserélik. Nem tudom még mit akarsz megírni, mert ennyi.

2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak udavrias szeretnék maradni, nem akarok követelőzőnek tűnni. Egyébként a Tisztelt után mit írjak? Nincs név. shellsmart.com van csak:D
2012. jan. 24. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem követelőzés hanem panaszlevél. Miért írsz panaszlevelet, ha nem akarod kicseréltetni? Ha adsz nekik választás lehetőséget akkor pláne nem lehet követelőzés. Cseréljék ki vagy adják vissza a pénzed, mert te nem azt rendelted. Amúgy tényleg jót rendeltél vagy véletlen úgy érzed, hogy jót rendeltél? Ám ha ennyire macerás a név akkor írd azt, hogy "Üdvözletem!" és kész. Nem fognak ezen fennakadni, de ha a Tiszelt jobban esik neked akkor: Tisztelt Ügyfélszolgálat! Bárhogy megfogalmazhatod csak közöld a célod.
2012. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egyébként biztos vagyok benne, hogy nem én tévesztettem, nagyon körültekintő szoktam lenni az ilyen rendeléseknél, nehogy így járjak...

2012. jan. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!