Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az osztálytársaimmal beszéltem...

Az osztálytársaimmal beszéltem, hogy elkezdtem délutánonként nézni a Szomszédokat és erre elkezdtek röhögni, hogy én nézem a Szomszédokat. Ennyire gázos lenne ha a mai fiatlok az ilyet nézik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom. én sem mindig vagyok tisztában vele hogy a mi a "gáz" és mi a "trendi" épp. különben meg nem mindegy, ha szeretnek úgyis szeretni fognak, egy hülye sorozat miatt nem fognak nem szóba állni veled. én is nézek olyan sorozatot amit a komplett haveri de még ismerősi körömben sem néz senki egyáltalán. nevetnek is rajta néha de igazából már megszokták, engem meg különben nem nagyon érdekel, a barátaim és csak viccelődnek vele. engem nem zavar. és néha én is viccelődök vele, hát ha nekik ez olyan poénos akkor miért ne? XD a haverjaim többségének ilyen téren úgysem nagyon lehetne megfelelni, mert sokuk tv-t sem nagyon néz úgy általában.
2009. máj. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is megszoktam nézni,nem vagyok én sem épp öreg,nah jó a 21 már öreg,de 16éves lelkem van:D

Anno volt,hogy engem is kiröhögtek ezért-azért,mmint filmekért,vagy zenéért,olyankor rákérdeztem,h mi a fene benne a gáz ha még sosem nézte vagy hallgatta.Egyből csitu lett:D

Mostanában már semmi sem trendi és semmi nem ciki,keverednek a stílusok,össze vissza van minden,ezért az a legjobb mindig ha a saját stílusod követed akár a filmekben is:)

2009. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kik ők neked, hogy ennyire adsz a véleményükre? Azt nézel, amit akarsz! Amúgy meg a röhögés sem mindig "KIröhögés," ha érted a különbséget. Nem biztos, hogy mindig rosszindulatból nevetnek, csak viccesnek találták, de nem biztos, hogy ez azt jelenti, hogy többé ne mfogadnak el!
2009. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát inkábbb azt, mint az "Anyátok közt" címú szenvtelen színészek, tehetségtelen rendező savanyú produkcióját vagy az "Életképek"-et, ami az egyébként nagyon tehetséges Horváth Ádám rémképe!
2009. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!