Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A barátnőtök szokott előttetek...

Balazs00xx kérdése:

A barátnőtök szokott előttetek pukizni, vagy elmondja ha nagy wc-zni volt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mindannyiszor. És vihog is rajta.
2012. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Jesszusom, milyen kérdés ez, hány éves vagy, 13??? Képzeld, a lányok is szoktak "pukizni" meg "kaksizni". Mi is emberből vagyunk.
2012. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

együtt élünk

(lány)

2012. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De miért, ezt így be szokás jelenteni amúgy?
2012. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem szokás, csak a bnőm

nagyon zárkózott ilyen téren , nem pukozitt 2 év alatt előttem, és a nagy dolgot is fél éve mondja néha néha , és ...

túl parás

2012. febr. 2. 22:29
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Az azért durva, hogy 2 év után sem mer előtted rottyantani... Ez természetes dolog. Beszélj vele, hogy mitől fél, miért ilyen zárkózott és biztosítsd, hogy nem leszel te attól boldogtalanabb, hogy ha rájön, akkor elengedi. Nyilván neki is kényelmetlen, hogy vissza kell tartania, sőt, nagyon fájdalmas tud lenni.
2012. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Valahol olvastam, hogy a hosszú ideig tartó szexuális vonzalomhoz nem árt, ha pl. ezeket a dolgokat nem a társunk jelenlétében intézzük. Azért lehet benne valami...
2012. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Van egy illemszabály. Nem illik mások előtt pukizni,szabályozni lehet.Hallottam a régi öregek beszélték,hogy a menyasszony nem mert elmenni pisilni,a vőlegénnyel volt egész nap,és belehalt mert felmondta a veséje a "szolgálatot".Azért ez nagyon túlzás,de azért ellehet menni az illemhelyre.Én már az utolsó hónapos terhes voltam amikor nehezem ment kijárni és egyszer-kétszer.De 59 éves vagyok még most sem pukizok a "család" előtt.Kimegyek oda ahova kell.
2012. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

nekem azt mondta az apukám,és mélyen egyet értek vele..hogy az az igazi szerelem amikor már pukizni mersz a párod előtt:))

ez teljesen természetes dolog,otthon ,egymás közt felesleges visszatartani,de nyilván vendégségben azért oda figyel az ember:))

2012. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szerintem bunkóság egy lánynak akárki előtt pukizni. én személy szerint nagy wc-zni is inkább elmegyek randi előtt. 18 l
2012. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!