Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lány csúnyán beszél,...

Ha egy lány csúnyán beszél, arról mit gondoltok, fiúk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 20:40
 1/8 10inchhero ***** válasza:
100%
van egy határ, ami nőtől/lánytól már ciki, de egy-két csúnyább szó még nem vészes :D
2012. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem fiútól-lánytól egyaránt taszít.
2012. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora hanggal káromkodik.

Ha agresszív, fröcsög a nyála, akkor inkább elkerülöm.

Főleg ha éppen engem szid. :)

2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Meg kell b.szni a száját.
2012. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden mondatban egy b@szdmeg stb. elég zavaró nekem, de egy idő után megszokom...
2012. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint ha egy fiú beszél csúnyán. Ha indulat levezetésről van szó (pl. belerúgott egy kőbe, vagy sokadszorra fagyott le a Windows, és ezért szitkozódik), vagy épp káromkodásról beszélünk és példát hozunk fel, vagy egy vicc csattanója csak így üt nagyot, akkor az rendben is van, de állandó kötőszóként használni az már elég primitív.


Mondjuk amikor egy lány azt mondja, hogy a f@$zom kivan, az úgy... érdekes. :)

2012. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) Igen, vannak érdekes káromkodások attól függően, kinek a szájából hangzanak el. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.
2012. febr. 9. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyzet függő.
2012. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!