Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most nagyon ciki? Még sose...

Ez most nagyon ciki? Még sose csináltam ilyet!

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy tegnapelőttig vissza kellett volna vinnem két könyvet a könyvtárba. Megpróbáltam belépni és meghosszabítani a kölcsönzési határidőt, de azt írta hogy nem lehet, mert már lejárt a határidő. Most mit tegyek? Annyira szégyellem, sose késtem a könyvekkel, de ezen a héten nagyon el voltam havazva. Ráadásul nem tudom miből fogom kifizetni a késedelmi díjat. Szerintetek mit tegyek? Van rá esély hogy elengedjék ezt nekem?

2012. márc. 11. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész, személyesen még meghosszabíthatod a határidőt. Én nagyon sokszor kések a könyvekkel és nem szokott baj lenni, késedelmi díj nélkül megszokták hosszabbítani. Két nap az semmi, ne aggódj.
2012. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez tuti?
2012. márc. 11. 10:47
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem ciki. Menj be, mondd el, hogy mi történt, amúgy is látják a gépen, hogy különben rendesen visszahordod a könyveket. Nem lesz semmi gubanc.
2012. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ahova én járok, ott elég szigorúak. Ha egy napot késel csak, azt is ki kell fizetni, nem engedik el.

De nyugi, nem gáz, én már többszr is késtem, sajnos.

És nem kell olyan sokat fizetni. (hacsak nincs nálad 10 könyv)

2012. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A késedelmi díj nálunk sem nagy (Miskolci Egyetem), 20 ft/nap/könyv. Ennek ellenére már fizettem 1600 ft-ot, számold ki :D. Igaz, az 8 könyvért volt.


De nálunk is van türelmi idő, 1-2 nap. Ráadásul karácsonykor szoktak jótékonykodni is, hogy elengedik a késedelmi díjakat.

2012. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom... érdekel valakit szerinted? Max fizetsz párszáz forintot, ha csak pár napról van szó, akkor meg elengedik.
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!