Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bámulják meg az emberek...

Miért bámulják meg az emberek ha valakinek valami születési rendellenessége van?

Figyelt kérdés
Annyira bámulnak egy csomóan minden nap az utcán, buszmegállóban, mert az orrom kicsit nagyobb mint kéne, de miért ilyen rosszindulatúak az emberek? Miért kell ilyenért bámulni folyton? Az lehet, hogy mindenkit megnéznek, de engem szabályosan bámulnak, minden nap.
2012. márc. 21. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bámul téged senki, csak te gondolod igy,mert zavar az orrod.
2012. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert vagy csak beképzeled magadnak, vagy tényleg bámulatosan nagy.

Én az előbbire tippelek.

2012. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nem olyan mindennapi, ennyi.
2012. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem nagy, nagyon kicsit nagyobb, és kicsit olyan ferde vagyis a két oldala nem egyenlő, kb. ilyen.
2012. márc. 21. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Megnéznek, mert furcsa vagy.

Ez Téged nagyon zavar, és túlreagálod a dolgot.

Képzeld el, ha egészséges lennél, és megjelenne egy furcsa orrú valaki. Te is megnéznéd.

Főleg ha nem is annyira látványos, akkor meg nézegetnéd, hogy "akkor most mi is tűnik nekem olyan furcsának?".

2012. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha meglátsz az utcán egy nagy mellű szöszit akkor te se a buszt fogod bámulni.
2012. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert feltünő ,érdekes ,szokatlan ,nem mindennapi. Bármi ilyet megbámulnak ,nem csak orrot.
2012. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem a nemed és a korod?

ha fiatal lány vagy. netán melled is van akkor hidd el hogy azt bámulják... :))

Szerintem is túlreagálod mert egy relatíve nagyobb orr sem olyan nagy látványosság, max te érzed annak. Ez olyan hogy a fülek 99.9%-át szerintem soha nem nézted meg igazán miközben sokan érzik elállónak és rejtegetik.

Most arról nem is beszélve hogy mennyien gondolják ugyan ezt a túlsulyukról. vagyis hogy mindenki őket bámulja. Még a régebbi lánybarátom is akifelszedett 5-8 kilót és szinte nem is látszódott ő biztos volt benne hogyha leül akkor azt nézi mindenki hogy a hasán felgyűrődött a plusz kiló.

2012. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha ennyire zavar, akkor miért nem csináltatod meg?

Mellesleg az ember akarva akaratlanul is megnézi magának az ilyen dolgokat, mert ez a természetből eredendő kíváncsiság. Nekem sem sikerül mindig tudatosan elnyomni.

Engem is sokszor megbámulnak, sőt össze is súgnak a buszon a hátam mögött, csak azért, mert az átlagosnál vastagabb szám van, ami természetes, persze mindenki azt hiszi hogy megcsináltattam. Ezzel együtt kell élni, ennyi.

2012. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű hogy valaki kilóg sorból egyszerűen nem tetszik az embereknek ez az egyik a másik pedig az hogy érzékeny vagy

ez dob egyet a lanton.

Másoknak is nagy orra.

2012. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!