Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem túl durva az...

Csak szerintem túl durva az új szállás outlet reklám?

Figyelt kérdés
Két féle reklámjuk van, az egyik szimplán a szexre utal, de a másik az a szopós! :o hát én kicsit kiakadtam pedig nem vagyok egy kötekedős vagy pironkodós alkat. Nem túl durva ez? Egyáltalán, hogy engedhették ezt vetítésre?!...és akkor még csodálkozunk, hogy mindenki szex orientált lesz!!!!
2012. ápr. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld bee! még nem láttam..
2012. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

http://www.youtube.com/szallasguru


Szerintem k.rvajók! :)


és nem outlet, hanem www.szallas.hu

Az outlet oldaluk a www.szalllasguru.hu

2012. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor előszőr láttam a "szopósat", én is fennakadtam rajta. Ilyen nyíltan utalni a szopatásra egy reklámban szerintem is kicsit durva.
2012. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kérdező19 válasza:
Elég kemény főműsoridőben ilyet reklámozni. Biztos van, aki egyszerűen továbblép ezen, de szerintem nagyon alpári és ízléstelen :D
2012. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!