Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyek azok az országok, ahol...

Melyek azok az országok, ahol fölösleges vagy nem illik kellemes húsvéti ünnepeket kívánni?

Figyelt kérdés
Nem Izraelre meg az arab országokra gondolok. :)

2012. ápr. 10. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan ahol nem ünnepelik.


Ahol ünnepelik pl németország ott kívánnak is boldog ünnepeket.


De ez mindenre így van, akkor kívánsz boldog születés napot ha valakinek az van.

2012. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahol nem ünneplik? :))) Ez jó. Pont arra lettem volna kíváncsi, hogy hol ünneplik, hol nem.
2012. ápr. 10. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


akkor miért nem így tetted fel a kérdésedet.


Inkább úgy kezdem ott ünnepelik ahol keresztény vallás van.

DE bizony izraelben is vannak keresztények.

Egy iraki és egy korai ismerösöm is volt mindegyik katolikus vallásu (pedig abszolut, arab és korei kinézetüek voltak).

kiderült amit nem is tudtam, hogy pl koreában a kereszténység az egyik legnagyobb vallás.


európa szerte szinte mindenhol a észak dél és közép amerikai országokban is nagyrészt.

2012. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem, egyértelmű. :) Nem tudom, hogy akinek küldtem az üdvözletet, milyen vallású, de remélem, nem lepődött meg nagyon. :) Csak ugye én megszoktam ilyenkor, hogy képeslapokat küldözgetünk egymásnak, meg nálunk hivatalos ünnep a Húsvét hétfő, nálunk ez természetes, de máshol meg talán nem szokás. :)
2012. ápr. 10. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a választ! :)
2012. ápr. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!