Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi lenne ha az 1990-es évekbe...

Mi lenne ha az 1990-es évekbe visszavinenk a telefonkat?

Figyelt kérdés
Pl.okostelefon...gepek..meg a zeneket :)

2012. máj. 4. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az okos telefonok szerintem nem működnének.
2012. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi se lenne. Nem sok fogalmad lehet a 90-es évekről.
2012. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hova.Ha A németeknek , japánoknak vagy amerikaiaknak vinnéd vissza akkor ők tudnának vele mit kezdeni és rájönni a működési elvükre.Technológiai előrelépés lenne.Ma már minden érintős felületű lenne.Gondolj bele jó néhány éve még csak sci-fi filmekben lehetett látni érintős felületet ma meg már a mindennapokban is lehet vele találkozni.
2012. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugyertem hogy mi lenne az emberek reakcioja :) de.amugy jo lenne ha mar minden erintos lenne :)
2012. máj. 4. 10:17
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Add az okostelefonod a nyagyszüleid kezébe, és nézd meg mi a reakciójuk.
2012. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmmm jo otlet hazaerek kiprobalom :) koszonom :)
2012. máj. 4. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én nagyszüleim tudják kezelni az érintős telefonokat és sokat interneteznek még facebook profiljuk is van.Ők mindig a haladás és a fejlődés hívei voltak és ebből öregkorukra sem engedtek.Hetente 3x mennek úszni , fittek , egészségesek és jó a humoruk.
2012. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Király lenne, legalábbis zene terén. Bonanza Banzai, Depeche Mode, u2 :) a fénykor :D
2012. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az én nagyszüleim tudják kezelni az érintős telefonokat és sokat interneteznek még facebook profiljuk is van.Ők mindig a haladás és a fejlődés hívei voltak és ebből öregkorukra sem engedtek.Hetente 3x mennek úszni , fittek , egészségesek és jó a humoruk."


A te nagyszüleid gondolom max 60 évesek.

Az én mamám 70 éves és azt se tudja hogyan kell használni egy mobiltelefont. Volt neki de még azt se tudta hogyan kell felvenni ha hívtuk, nem is tette fel töltőre, nem is vitte magával.

2012. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 5. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!