Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen mentalitásúak az orosz...

Milyen mentalitásúak az orosz és az ukrán nők? Rendessek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én többet is ismertem..................Családcentrikusak.....nagyon, ugyanakkor írtó sexisek is tudnak lenni, általában szépek is és alapvetően kedvesek, de nem valami nyitottak, inkább félénkek.
2009. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet nem lehet általánosítani. Ismerek rendes, félénket, és harsányat, meg szélhámoskodót.
2009. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz megmondani, mert mindenki más. Akiket ismertem hozzámentek más nemzetiségűekhez csak azért, hogy kijussanak az országukból. Elég számító lehet egy részük. Viszont én csak azokat ismerem, akik eljöttek onnan, még nem voltam ezekben az országokban, szóval lehet, hogy én csak a rossz példákat láttam ezért.
2009. jún. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Én Ukrajnában születtem és nő vagyok. Nem akarlak megsérteni, de a véleményem az, hogy a kérdésed nem megfelelő. Nem lehet általánosítani, hiszen minden ember más, külön egyéniség. Vagy talán a magyarországi férfiak teljesen egyformák mind? Egy kaptafára készültek? Nem hiszem! De így nem szabad gondolkodni? Én például dolgoztam egy darabig a szociális szakmában és nagyon sok hajléktalan férfival találkoztam, akkor most ha valaki megkérdezné tőlem, hogy milyenek a magyar férfiak azt kellene válaszolnom, hogy igaz én nem találkoztam túl sokkal, de az is hajléktalan volt, úgyhogy szerintem hajléktalanok?!?! Nos! A kérdésedre a válaszom az, hogy kedves kérdező az ukrán nők emberek, ugyan úgy mint te vagy bárki más!
2009. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Én is ukrán vagyok, Ukrajnában születtem és ott is élek. Nemzetiségtől függetlenül mindenhol vannak jók és rosszak, szóval ezt jellemezni nem lehet.
2009. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lenyelnek keresztbe
2012. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!