Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A fél vérek hogy néznek ki?...

A fél vérek hogy néznek ki? Ugyanugy a testük minden része fekete?

Figyelt kérdés
Képeket linkeljetek ha találtok mert én nem találtam akár meztelen kisbabáról is !

2012. máj. 27. 16:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem arra vagyok kiváncsi h a mondatomba kössetek bele ...hanem arra h aki már szexuálisan volt fél cigány pasival ... és vmit észre vett e ...mármint olyan részen ..... öhm... h ott fekete a ...... ja is ? erre a kérdésre csak az tudd irni aki volt fél cigányal ..
2012. máj. 30. 10:04
 12/16 A kérdező kommentje:
nem arra vagyok kiváncsi ..h a mondatomba kössetek bele ..hanem olyan fiú vagy főleg csaj irjon aki volt fél romával ... vagyis szexuálisan kapcsolatba volt vele ...annak tényleg fekete a .....ja ??? erre kérdem,,,mert akkor az félroma ..erre vagyok kiváncsi.. h ez igaz e !
2012. máj. 30. 10:06
 13/16 anonim ***** válasza:

Istenem!!! Téged egy félcigány nemiszervének színe érdekel?????


Csak hogy tud. A félcigányok nem félvérek.Ők félcigók és kész.

Ugyanolyan emberek mint bárki más.Van a félcigók között is olyan aki hófehér bőrű (akinek a nemiszerve is fehér) és van aki sötét bőrű (annak a nemiszerve is olyan színű mint a bőre..


Néz rá egy félcigányra.Amilyen a bőre színe olyan a nemiszerv színe is..

2012. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha még mindig érdekel, akkor írd ki a kérdést újra egyértelműen, hogy a félvér cigányok nemiszerve milyen színű. Mert így félreérthető.

Találkoztam már itt félvér cigányfiúval is, de ilyen kérdésre nem fog válaszolni, mert nem tudja, mi ez.

2012. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem engedte a gyakori kérdések vezetője hogy igy írjam ki ..törölte úgy a kérdésem ! én ugy hallotam hogy azok is félvérek ,de nem arról kell beszélni ...eddig normális választ nem kaptam ... igen az egyik bnőm meg akar róla bizonyosodni hogy a pasi aki járni akar vele az nem félcigány !!!!
2012. jún. 1. 12:11
 16/16 anonim ***** válasza:

A félvér nem félcigányt jelent, félvér bárki, akinek különbözőek a szülei. Félnémet, félorosz, féljapán, félbrazil... így félreérthető.

A farka színe alapján pedig nem fog megbizonyosodni semmiről, ez nem olyan, hogy törpapa álruhában csak a farkát nem festette le. Meg a cigányok színben annyira nem eltérőek, ha bantu néger lenne, azt meg lehetne különböztetni.

Egyébként nem járás előtt akar megbizonyosodni róla? Mert ha már eljut a farkáig, ahhoz egy ideig illene együtt járni.

Inkább próbálja meg megismerni a családját.

2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!