Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell a focidrukkereknek...

Miért kell a focidrukkereknek primtívnek lenniük?

Figyelt kérdés
Miért nem viheti ki manapság egy apa a kisgyermekét egy meccsre néhány, 70-es IQ-val rendelkező, agresszív, a legutolsó veszett állat szintjén lévő egyed miatt? Engem zavar és elegm van ebből a jelenségből. Csak növeli az amúgy is nagy széthúzást az országban, mivel egymástól sokszor köpésnyire lévő, két MAGYAR település drukkerei sokszor olyan hangot ejtenek meg egymás felé mintha két hadban álló nemzet lennének. Miért nem szólhat egy meccs a fociról? Miért nem lehet befejezni a borsodiak cigányozását a szabolcsikat tirpákozását, a hajdusiak húrkásozást, a pestieknek a vidékiek parasztozását, stb.??? Ez undorító dolog és ez ellen nem tesz senki semmit, holott ezeknek a lelketlen nyomorultaknak zártosztályon lenne a helyük. Ezek nem magyarok hanem gyűlölettel teli, kiégett férgek. Más országokban is vannak ultrák, de max. a csapatot vagy az ellenfél játékosait szapulják nem egy egész városra tekintenek irtani való gazként. Magyarországon minek "köszönhető" ez az agyament jelenség?

2012. jún. 1. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
egyetértek veled, amikor szóvá tettem megkaptam, hogy a foci nem kisasszonysport ha nem tetszik ne menjek ki...azóta csak tv-ben nézek meccset.....ám még a focisták mocskos szája is zavar nem értem mit kell káromkodni és "becézgetni" egymást már ifiktől kezdve :(
2012. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled! De ezzel nem tudok segíteni. :(
2012. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a végtelenségig barbári magatartás jellemző általában a kelet-európai vagy balkáni népek futballcsapataira. Nyugat-Európában ez szinte teljesen ismeretlen jelenség, ott még a leghangosabb ultráknak is több eszük van annál, hogy erre a szintre süllyedjenek amit leírsz.


Teljesen érthetetlen számomra ez a magas fokú emberi sötétség! Vegyük Debrecent és Nyíregyházát! Két teljesen átlagos magyar város, mind a két helyen ugyanolyan emberek élnek, alig van távolság még földrajzilag is a két város között, de ahogy a két tábor egymás felé a hangot megejti a nagyon szomorú minden egészséges ember számára. Ahogy írtad egy igazi magyar ember nem fog hurkásozni vagy tirpákozni, vagy vidéki parasztozni vagy borsodi cigányozni stb., de ezek elborult agyú, a gyűlölettől vak barmok, akik van erős fokú pszichés torzulással vagy enyhén sérült értelmi képességekkel rendelkeznek.


Mit lehet tenni? Nehéz kérdés! Eleve a nemzet fogalmát kéne valahogy az embereknek megtanítanunk, mert sok átlag magyar emberen múlna, mi a törzsi társadalmakba süllyednénk vissza.


Ide vág vers a mestertől: Nekünk Mohács kell


Ha van Isten, ne könyörüljön rajta:

Veréshez szokott fajta,

Cigány-népek langy szivû sihederje,

Verje csak, verje, verje.

Ha van Isten, meg ne sajnáljon engem:

Én magyarnak születtem.

Szent galambja nehogy zöld ágat hozzon,

Üssön csak, ostorozzon.


Ha van Isten, földtõl a fényes égig

Rángasson minket végig.

Ne legyen egy félpercnyi békességünk,

Mert akkor végünk, végünk.

2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező elég ostoba vagy ha azt hiszed hogy ez magyar jelenség.Minek szídod a hazát,talán LMP-s vagy?

A futball huliganizmus Anglia északi részéről,a gyárvárosokból indult,Liverpool,Manchaster stb.Ők az eredeti igazi "kemény mag"...csak lassan átterjedt máshová is ez a "szokás" hiszen buta és agresszív ember mindenhol van és általában a futball mint tömegsport rendezvény vonzza őket.

A megoldás szerintem az lenne hogy NE vezényeljenek ki rendőrséget,hanem oldják meg a nagyfiúk egymás között.

Biztos vagyok benne hogy az első néhány összecsapás után visszaesne az erőszak hullám,hiszen senki sem védené meg őket egymástól...


De a kérdést más formában ki lehetne írni,pl

-Miért kell ordítva,randalírozva törve zúzva szilveszterezni,miért kell kivetkőznie az embereknek magukból?Miért kell összeokádni,meg sz.rni meg vizelni mindent?Miért nem lehet kulturáltan ünnepelni?


Stb...

2012. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!