Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tolják ki az emberek a...

Miért tolják ki az emberek a nyelvüket a másikra? gúnyolódás vagy provokálás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Valami állati ösztön biztos. Én nem csinálok ilyesmit, de a primitívebbje biztos.
2012. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ennek a kérdésnek max. 6 éves korig van értelme.
2012. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez valami új, idióta divat...hírességek is így "pózolnak" mostanában. Kutyának érzik magukat.
2012. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Desmond Morris: A csupasz majom c. könyvében olvashatsz róla. Nagyon sok kultúrában megjelenik. Szerintem inkább gúnyolódás, mert nem önálló kezdeményezés, hanem valamire adott válasz. Játékosan agresszív és szexuális jelzés.
2012. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy másik ismert gesztusról írok, melyet mindenki ismer, de a közhangulatban csak az bizonyos lóvégtagként van jelen, és ez az ökölbe tett kéz, mely csak a középső ujját mutatja a másik egyén felé. Ez a jel a középkorig vezethető vissza, amikor a franciák és az angolok között igencsak ellenséges hangulat uralkodott. Ez azt jelentette, mármint a középső ujj, hogyha elkapja levágja azt az ujját. Ez egy akkortájt igencsak elterjedt büntetési mód volt.
2012. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző: ez érdekes infó volt, nem is hallottam még róla, kösz, hogy megosztottad.
2012. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te is ember vagy, tudnod kéne

gúnyolódásból is kinyújthatod a nyelved a másikra, de ha fotó csinálásához nyújtják ki, akkor azért, mert menő (nekem ez személy szerint nem tetszik)

2012. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!