Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vág bele az éppen másik...

Miért vág bele az éppen másik személlyel beszélő ember szavába az, aki pl. éppen bejött az ajtón, éppen odament a két beszélgető emberhez? Pedig evidens és látja, beszélgetnek. Teljesen más témával belevág a másik beszélgetésébe.

Figyelt kérdés
Ezt már megfigyeltem, mindig így van. Ez rettentően bosszantó tud lenni.
2009. júl. 9. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő is tagja akar lenni a beszélgetésnek!
2009. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kívánja a már folyó beszélgetést végighallgatni, vagy esetleg fontos dolga van és nem megzavarni akar, csak azt, hogy mehessen a dolgára, miután megkérdezett, v. tisztázott valamit az egyik beszélgetővel.

Tartsd szem előtt a mondást, hogy aki képes mások idejét lopni, az egyéb galádságra is képes.

2009. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy-két esetben siet az illető, de nem hiszem, hogy ez mindig így van. Irtóra bosszant és legszívesebben nyakon vágnám az ilyet, hogy beledumál éppen egy másik személlyel folyó beszélgetésünkbe. Nagyon bunkó szerintem az ilyen ember!
2009. júl. 10. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert neveletlen.

Valóban az az illendő(minimum), ha melléjük áll, megvárja, míg befejezi vki a mondandóját és elnézést kérve, de megbeszéli az aktuális emberrel a dolgát.

Illem...

Manapság...

Pfff...

2009. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tanították meg neki, hogy ne vágjon a másik szavába. Engem is rettentően irritál
2009. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
juj ezzel ki lehet engem kergetni a világból :-S
2009. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!