Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Internetes beszélgetésben...

Internetes beszélgetésben miért beszél velem mindenki unottan, és válaszolgat röviden?

Figyelt kérdés
Maguktól meg nem írnak szinte semmit csak én írkálok.
2012. júl. 3. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen velem is van. A válasz nagyon egyszerű. Mert nem érdekled őket. Én ezt tudom, de nem igazán zavar.
2012. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy elég érdekes a számukra.Keress olyanokat, akikkel egyforma az érdeklődési körötök.
2012. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Passz.
2012. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyannak írsz akit nem érdekelsz akkor ez szokott lenni.

Én ha a barátaimmal dumálok akkor ilyen nincs.

2012. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az is előfordulhat, hogy félénk. Például én. Akit nem nagyon ismerek, azzal szinte nem is tudok beszélgetni sajnos, valahogy nem megy :( Szóval én is csak így röviden szoktam válaszolgatni annak, akit nem ismerek eléggé, szóval nem biztos, hogy untatod, csak lehet hogy ő ilyen...
2012. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!