Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munkahelyen, ha valakinek...

Munkahelyen, ha valakinek születésnapja van, felköszöntöm, de a főnők rám szól, hogy adjak neki puszit, mert biztos jó lenne neki! Ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Nő vagyok-férfiról lenne szó. Alapból nem vagyok egy puszilkodós.
2012. aug. 1. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondanám a főnöknek hogy a saját dolgával törődjön.

Persze kicsit finomabb stílusban :)

2012. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok, de ott van az egész munkahely, mindenki nevet "boldog" akkor most ilyen helyzetbe szóljak be a főnöknek?

Csak nekem mondta.

2012. aug. 2. 06:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek sem pusziszkodni, sem ölelkezni (amikor fényképeznek pl.) a munkahelyen.

Vissza kell szólni, hogy: azt a páromnak tartogatom, nem smárolok idegen férfiakkal. Próbáld viccesre venni. Én utána négyszemközt megmondanám, hogy engem ez zavar, legközelebb ne kérjen meg ilyenre.

2012. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sem, de ilyenkor erőt veszek magamon. Puszilkodnék.
2012. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a főnök azt mondja térdelj le elé, akor azt is megteszed?

:)))


Ehhe...legyen már annyi tartásod, hogy nem utasítgatnak ilyesmire!

2012. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem utasítás, de vannak bizonyos helyzetek, amikor illik puszilkodni. Nálunk is végig lett puszilva mind a 30 kolléganő...
2012. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha Neked kellemetlen a puszilkodás, mondd azt: Kicsit meg vagyok fázva, ne haragudj!

Ha látják, hogy éveken keresztül ezt mondod, rájönnek, hogy nem szereted és kész.

2012. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!