Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Első munkanap előtti stressz...

Első munkanap előtti stressz legyőzésére jó módszer, h azt képzelem, nekik is szükségük van rám, mint nekem rájuk vagy próbálkozzak mással?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 18:36
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Attól függ,hogy milyen kapcsolatban leszel a munkaadóddal :)

Az alap elgondolás jó!És még egy: Közhely,de az első benyomás sokat számít!


Sok sikert.


U.i.: Ha nem akarsz rá gondolni akkor megnézhetnél 1 filmet vagy hasonló :)

2012. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra,hogy azért vettek fel, mert szükségük van Rád. Ha nem kellenél nekik, nem vettek volna fel.
2012. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ebbe a cipőbe vagyok,bár nekem még kezdésig van egy hetem.....biztos hogy azért vettek fel mert szükségük van rád másképp nem vettek volna fel.....nekem se a film nézés nem segít se semmi.....úgy hogy izgatottan várom az első napom.....:) persze ideges vagyok de az első benyomás nagyon fontos úgyhogy addig össze szedem magam én is!!:) Csak addig lesz rossz amíg oda nem érsz legalábbis nálam így van.....aztán majd elmúlik ...gondolom:) sok sikert:) :)
2012. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!