Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki egy közlekedési baleset...

Aki egy közlekedési baleset következtében, puszta véletlenből megöl egy embert, az elmegy az illető temetésére?

Figyelt kérdés
Nem tettem semmi ilyesmit, csak úgy érdekelne...
2009. júl. 20. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Tehát pl. elütök valakit mert lelépett az autóm elé és meghal?

Nem hinném, hogy bárki elmenne egy ilyen temetésre.

2009. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha kiengednek a börtönből...
2009. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem akar még nagyobb fájdalmat okozni tehát nem.
2009. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
nem hiszem szerintem sem, már a hozzátartozók miatt sem (meg a saját testi épsége miatt sem esetenként) de többféleképpen is történhet baleset önhibádon kívül is megölheted.
2009. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Édesapám autóbalesetben halt meg egy szemetesautó fordult ki az erdőből, csúszós útban, nem derült fény rá ki volt a hibás teljesen, a rendősrés mindenesetre apumat állapította meg, és a kukáskocsi sofőre mégis eljött a temetésre, őt is nagyon megrázta a dolog. Szerintem helyesen tette.

Ha valaki mp3at hallgatott és úgy akart átmenni az úton h épp a cigijét gyújtotta meg, körül se nézett, arra én sem mennék el...

Szóval ez attól is függ h milyen volt a baleset, azonkívül h véletlen(a szó magában hordozza a véletlent).

2009. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!