Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha lány kér fel fiút szalagava...

Ha lány kér fel fiút szalagavatóra, hogy táncoljon vele az gáz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem egyáltalán nem gáz. Én valahogy úgy kérdezném meg, hogy van már párod? Mert nekem nem jutott, ha van kedved, akkor összeállhatnánk a táncra.
2012. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak már szinte mindenkinek volt a lányok közül, és novemberben lesz, de még nem volt párom, úgyhogy megkérdeztem és igent mondott, csak nem tudom... olyan fura
2012. aug. 29. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fura, csak annak érzed. Jó közösségben természetes állapot. Aki cikizi, nem sokat tud a valódi kapcsolatokról.
2012. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért ne érezd rosszul magad, nem férjül kérted, hanem egy fontos eseményre, amihez partner kell. Ha van esze, nem érti félre, meg mások sem.
2012. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha igent mondott, akkor meg tényleg ne aggódj emiatt:) nem ciki egyáltalán <3
2012. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) Főleg, ha többen vagytok lányok az osztályban, és úgy rohanni a fiúk után, hogy jusson mindenkinek :)
2012. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nálunk lehetett tudni, kinek van már párja és kinek nincs. Azt is tudtuk, hogy több lány van. Biztos voltam benne, hogy nem lesz párom az osztályból, ha én nem lépek. Szóval odamentem az egyik fiúhoz és megkérdeztem. Igent mondott.
2012. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat :D Úgy örülök, hogy vele fogok táncolni, mert nagyon jó fej és kedves, és én meg alapból visszahúzódó vagyok, nem is tudom, hogy mertem megkérdezni, de végülis nagyon örülök, és nagyon kedvesen válaszolt :D jajj olyan boldog vagyok ^^ Na jó, abbahagytam :D
2012. aug. 30. 08:32
 9/9 anonim válasza:

Tudom, a téma nem aktuális már :)

De azért leírom a történetem. Hátha valakinek segítek ezzel.


Amikor én ballagtam, sajnos már nekem nem maradt pár az osztályból, féltem, hogy most mi lesz. Mindig is keringőzni szerettem volna. Bementem hát a másik osztályba és azt mondtam, hogy na fiúk, valaki? Akar velem táncolni? Mondjuk barátnőm abba az osztályba járt, segített. Egy fiú volt, akit kicsit rá kellett beszélni, de vállalta. Örültem. Segítettem neki, hogy ne féljen, megoldottunk mindent, ott maradt a próbákra. Tök jó érzés volt. Előtte és utána sem beszéltünk igazán, de akkor, ott pont kiegészítettük egymást. Nem jártunk, meg semmi, nem is éreztünk egymás iránt semmit. Csak akkor jó volt.

És, ha meglátom valahol a boltban, jó érzéssel tölt el, hogy vele táncolhattam, és gondolom ő is így van vele. De különben semmi extra érzés. :) :) Tehát, ha táncolni akartok a szalagavatón, keresni, keresni,keresni :):) :)

2013. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!