Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Égő az ha valaki utcán/buszon/...

Égő az ha valaki utcán/buszon/iskolában magában nevet valamin halkan, és nem másokkal együtt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akit így látsz és 20percen át vagy tovább nevet, annak baja van.

Ha valamin nevetek akkor azon vagyok hogy minél hamarabb befejezzem ill. ne igen lássanak

Amúgy nem ciki, mert ez is inger, olyan mint a hapcizás

20/F

2012. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Eleg hulyen tudom olyankor erezni magamat. De eleg termeszetes dolog szerintem ahhoz, hogy ne legyen ''ego''. :))
2012. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát én olyankor azon szoktam a legjobban röhögni,hogy nem birom visszatartani a röhögést,és kitörök :D

Mint a röhögő riporter ha látáttok


http://www.youtube.com/watch?v=6JK9XKbOXt8

2012. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. :D

Én is sokszor elnevetem magam, mert vagy eszembe jut valami hatalmas ökörség vagy meghallok valamit a rádióban mondjuk...Próbálom visszatartani de nem megy :D

2012. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor sétálok, eszembe jut valami a múlt pénteki buliról, vagy akármi, és nevetek... előfordul mindenkivel szerintem.
2012. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jókat mosolygok, ha valaki felnevet valamin (mondjuk könyvet olvas, vagy ilyesmi).

No meg én is szoktam néha nevetni egyedül, ha szembejut valami, de nem nagyon zavartatom magam, kicsit visszafogom magam, és abbahagyom.

2012. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!