Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehet kizárni a külvilá...

Hogyan lehet kizárni a külvilágot, amikor valaki olyanról magyaráz ami téged nem érdekel, de nem akarod megbántani, vagy nem érti meg, hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy tegyük fel anyàm minden nap ,az év 365 napján azzal fáraszt, hogy mennyire utálja apámat, meg h tönkretette az életünket bla bla..mindennap ugyna csak nagy a szókincse így sokféleképpen ki tudja fejezni magát. Meg a szerelmi bánatàról is egyfolytäban hol ott hol érdekel engem hogy mi a baja azzal az emberrel aki az apám helyére lépett az èletünkben. Nincsenek barátnői mert túl szókimondó és rajtam vezeti le a feszültséget és kérlek ne mondjàtok h kèrjem meg szépen h ne csinálja mert higyétek el sok mindent kipróbáltam màr és elviseltem de úgy érzem egy idő utàn robbanni fogok és akkor nem csak mással de magammal is ki fogok szúrni rendesen...általában az segít ha arra gondolok hogy mik a céljaim és hogy tűrnöm kell ha el akarom később öket érni ,...és számolom a napokat mire kirepülök.

15/l


2012. szept. 16. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A vámpírok nehéz esetek.Itt a legnagyobb baj az,hogy egyenlőre nem tudsz tőle külön menni,mert egyébként lehetne olyat,hogy szándékosan megutáltatod magad vele,mondjuk te is fárasztanád ezerrel,ezt úgy feltüntetve,mintha te jó szándékú lennél,és fel sem tűnne az egész,hogy idegesíted őt,és akkor remélhető,hogy ő kerüli el a társaságodat.
2012. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy ha nem érdekel a téma, mert már ezerszer hallottam, akkor elgondolkozok valami teljesen máson és így szófoszlányokat hallok csak, egy ilyen alapzajt, amire néha azt mondom. Aha.


Nagymamám mellett nőttem fel, és ő elég szenilis volt már 80 évesen. Észre sem vette, hogy nem figyelek rá. Néha kedvességből rákérdeztem, hogy igen? És hogy volt ez meg az? Erre nagy hévvel elkezdett mesélni. Örült, hogy kibeszélhette magát és máris jobb kedve lett. Tulajképpen mért bántottam volna? Nem figyeltem oda rá, hogy mit mond, de ez maradjon az én titkom.

2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hàt igen nos már az nekem is megy h csak szófoszlányokat hallok mert amúgy teljesen máhol járok....de még így is nagyon elviselhetetlen..ennyit ember nem beszél mint az anyám....XD na de azért köszi a válaszokat:-)
2012. szept. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!