Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti milyen rendszerességgel...

Ti milyen rendszerességgel isztok teát? Mennyire szeretitek, és ha isztok milyet?

Figyelt kérdés
Én imádom a teát. Minden mennyiségben, akár milyet. Legjobban az "eliteb" igazi, brit teákat szeretem. Ti, hogy vagytok vele?

2012. szept. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsteát szeretem, napi szinten iszom, nyáron lehűtve, télen melegen cukorral,citrommal.
2012. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes gej gyümölcsteát iszom minden reggel, ehhez vagyok hozzászoktatva és szeretem.

Angliában kiöntöttem a lefolyón a teát, mert gáz lett volna, ha nem iszom meg-nem látták meg szerencsére :).

2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a gyógyteákat szeretem.
2012. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem de nagyon illetlenül iszom

egy öt literes vajlinghoz egy filtert használok

tudom undi de én így szeretem, meg cukorral :(

most a vöröstea van soron karamell-tejszín ízesítéssel

nagyon finom

2012. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn is majdnem minden nap iszom. Fél literenként 1 filter megy bele, néha kicsit több.

Az elit teákat én is szeretem csak sajnos ritkàn van rà pénzem.

Kedvenceim: Sir Morton -bòl bármi, zöld, kamilla, csalán

Cukorral és citromlével. A fekete teákba sokszor szoktam gyümi levet önteni, lekvárral is nagyon finom.

2012. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Remélem, márkát is lehet írni...A Gárdonyi Teaház teáit ajánlom mindenkinek, meg bármilyen gyógyteát,pl. citromfű, menta, hársfa,kamilla.
2012. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én is nagyon teás vagyok. A kedvencem a fekete :D

Van twinnings és 3 féle Berry's tea-m Írországból. Ezek a kedvenceim, de elég sok fajtám van.Ajándékba is elég sokszor kapok különböző különlegeseket :D


Csak cukorral iszom télen-nyáron :)

2015. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!