Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megköveznek ha október 23-án...

Megköveznek ha október 23-án nem fekete nadrágban és fehér ingben megyek a Parlamentbe és a Terror Házába?

Figyelt kérdés
Október 23-án nyílt nap lesz a Terror Házában és a Parlamentben. Szeretnék felnézni Pestre, de sajnos az ünneplő cipőm kényelmetlen, a fekete nadrágot sem igazán szeretem. Arra gondoltam, hogy egy farmerben, egy sportcipőben megyek fel. Nagyon nagy bunkóság lenne???
2012. okt. 17. 17:56
 1/6 diacica18 válasza:
te honnan jöttél...Indiából??? :D
2012. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?
2012. okt. 17. 19:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah, értem már miért írtad, akkor úgy írom inkább, hogy megszólnak... Így jobb???
2012. okt. 17. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy szólnak meg, ne viccelj már. Csak ne legyél szakadt meg koszos, ha egy mód van rá.
2012. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj hippiruhában,meg jó nagy békejellel a nyakadban.
2012. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ember,nemzeti ünnepkor nem azért kell fekete-fehérben menni valahova mert az olyan jó, hanem mert ezzel KIFEJEZED a tiszteleted. Nyilván, nem a ruhán múlik a dolog, de aki tiszteli magát az ünnep okát, az elfogadja a hagyományokat és kibír egy napot fekete nadrágban.


Felnőtt vagy, tudd kulturálni magad egy kicsit és ne hisztizz, mint egy gyerek. Megkövezni nem fognak, de ettől függetlenül én parasztságnak gondolom.

2012. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!