Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki magában felnevet,...

Ha valaki magában felnevet, azt miért nézik hülyének?

Figyelt kérdés
Velem sokszor előfordul hogy eszembe jut egy-egy régebbi történet, vicc vagy poénos beszólás, jelenet, és mindig megkérdezik hogy min nevetek. Természetesen nem magyarázom el soha, ezért bolondnak tartanak a kollégák. Hogy van ez?

2012. okt. 19. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ők túl egyszerűek hogy ezt értsék :D
2012. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is..vagy hogy meglátok valami vicceset. Pl a fogászaton a váróteremben mindig lenémított állat videókat játszanak.És egy nagyobb társaságban ahol természetesen síri csend volt,csak az újsághajtást lehetett hallani,elkezdtem nevetni mint egy hiéna,alig tudtam abba hagyni,és volt aki mosolygott rajtam,viszont nyilván voltak akik hülyének néztek..

De könyörgöm rágó tevefejeket és csoszogó pingvineket mutogattak a videón :DD!


Amúgy meg ehhez az is hozzájárul hogy gondolom a munkahelyen vagy bármilyen közhelyen mindenki zárkózott és csendes ezért minden sokkal viccesebb..

ne törődj vele,nevess csak :D

2012. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a vicces egy rágó tevében, vagy csoszogó pingvinben?
2012. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. :D Szerintem ebben nincs semmi rossz. A nevetés a feszültség oldására szolgál egyébként. Tök egészséges dolog.
2012. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Mikor jó napja van az embernek és csendben kell ülni egy váró teremben..én képes vagyok ezeken nevetni..:D

Igaz ha komolyabb vagy rosszabb napom van akkor nem..

2012. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon magas labda ez a "mit nevetsz?" kérdés.


"Min nevetsz?"

"Nem látod? Itt a lépcsőn!"


"Mit nevetsz?"

"Leginkább könnyeket!"


"Mi olyan vicces?"

"Le kéne rajzolni, hosszú"


"Te mindig röhögsz?"

"Te soha?"


"Bolond, röhög a semmin..."

"A feltételezésed egy bolondé inkább..."


Csak satnya példák, te tudsz sok jobbat!

2012. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!