Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Várod már a karácsonyt? : )

Várod már a karácsonyt? : )

Figyelt kérdés

Én màr most elkezdtem zsongani :D

A díszítèsek a boltokban, karácsonyi újságok, nem sokára a vàsàrok-forralt bor.

Esetleg milyen ajándékra vàgysz a fa alà?



2012. nov. 9. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Várja a hóhér...
2012. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretem a karácsonyi kirakatokat, az egész hangulatot. És a forralt bor nekem is tervbe van véve, hétvégén biztos veszek. Az ajándékok annyira nem érdekelnek, tulajdonképpen mindenem megvan.
2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
az ilyenek miatt mint Te, van már októberben mikuláscsoki a boltokban...
2012. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tudod ki várja a vizsgaidőszakot...
2012. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert beindul a vtotális ásárlási őrület.

Ajándékok nagy része már megvan.

A szűk családi kör hangulata persze más.

2012. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig nagyon várom, de most különösen. Külföldön vagyok teljesen egyedül, és csak karácsonykor mehetek haza a családomhoz. Már most nézegetem, hogy mit vegyek nekik :)

22L

2012. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Huhh én imádom!Szeretett és együtt a család és még az ajándékok csak hab a tortán
2012. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várom, de csak azért, mert ilyenkor összejön a nagycsalád, és együtt lehetünk, sokat beszélhetünk. De egyébként nagyon nem izgat: az ajándékokat máskor is megveszem, ha kell, szaloncukrot már nem csak karácsonykor lehet enni, sőt engem az se zavarna, ha nem lenne fa ilyenkor a lakásban.
2012. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!