Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a férfiakról, akik "cuki, édi" cicaképeket tesznek ki a facebook üzenőfalukra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 09:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
Szerintem az olyan fiuk ratyik kis lanyosak,hulyek!!! A fiuk tobbsege nem egy cuki cicat rak ki profil kepenek!!!
2012. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vagy uzenofalra'' bocsanat el tevesztettem!!! :D
2012. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik nekik, mért ne tennék ki? Más kérdés, hogy feleslegesnek tartom az ilyen képek megosztását (akár fiútól, akár lánytól), én csak közérdekű információ keresésére- és átadására használom az üzenőfalat. ha egy-két ilyen van, az még elmegy, talán még mosolyt is csal a kép az arcomra, de a 30. ilyennél már idegesítő.


Egyébként , gondolom, olyan válaszokat vársz, hogy nyálas, b.u.zis...stb, de nincs igazad. Inkább ilyeneket osszanak, mint a rasszista, "minden nő k.urvázós", másokat lealázós, káromkodós "hú de macsó vagyok" hozzászólásokat és képeket.

2012. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi. Biztos tényleg cukinak találta, ezért kirakta. Nem tudom, ezen mért kell fennakadni.
2012. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Egyébként , gondolom, olyan válaszokat vársz, hogy nyálas, b.u.zis...stb, de nincs igazad."


Miből is gondolod, hogy ilyen válaszokat várok? ;)

2012. nov. 17. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel en nagy cicarajongo vagyok, igy nekem csak imponalna. Legalabb tudom, hogy nem egy elvadult vadorzo aki a falhoz vagna a macskat is.
2012. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

homár?


am azt h lehetne jobb dolga is:)

2012. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Hát, figyeld meg, hogy a "MI a véleményetek azokról..." kezdetű kérdések többnyire nem igazi kérdések, csak megerősítést várnak. Egyébként a közvélekedésnek is ez a vélemény felel meg leginkább. Ha te mégsem erre utaztál, akkor bocs. :)

2012. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Egyébként a közvélekedésnek is ez a vélemény felel meg leginkább."


Tehát te is megerősíted, hogy a legtöbben ezt gondolják. Vajon miért?

2012. nov. 19. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most oszinten, szamomara semmi mast nem arul el az illetorol, minthogy szereti a cicakat. Nem tudtam, hogy a cicakat csak a nok szerethetik, tehetik ki az uzenofalukra. Szerintem azzal van gond, aki ebben barmi kivetni valot is talal! Meg nehogymar attol legyen egy ferfi b.zis, hogy szereti a macskakat! Jajjmar...
2012. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!