Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyiért lehet 1,5 szobás...

Mennyiért lehet 1,5 szobás lakást bérelni Washington DC-ben? Mennyiért lehet kijönni egy hónapban (kaja, kocsi, rezsi)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
forintban írom, jó ?! 70-100E ft a bérleti díj, plusz rezsi, de az nem vészes, mert kint olcsóbb a kaja, kb 150-170 E ft-ból kijössz, sztem teljesen korrekt :) mivel nem 90E ft-ból kell megélni kint :P
2009. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég régi számok D.C.-ban ma már olyan 150-200 ezer forint körül mozog egy albérlet a rezsi plusz még ennyi. A kaja úgy szintén,mert folyamatosan drágul. Tehát olyan millát kéne keresned ahhoz,hogy értelmesen megélj. De ennyit hacsak nem jó beosztásban vagy csak másodállással kaparsz össze, egyedül tuti nem.
2009. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind két válaszadótól kérdezem: kint éltetek, vagy most éltek kint? Kinek mennyire friss az adat?
2009. aug. 19. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most is kint vagyok igaz az ország másik részén,de úgy egy féléve voltam pár napot DC-ben
2009. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!