Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon bunkó dolog egy első...

Nagyon bunkó dolog egy első osztályú étteremben kanállal enni a második fogást?

Figyelt kérdés
Szarvaspörkölt vargánya mártással és burgonya krokettel. És a Gundelről van szó.
2012. nov. 29. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenesetre elég érdekes... Miért nem jó a kés-villa?
2012. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen. még a nokedlit is, hát még a krokettet! :D
2012. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem bunkó dolog,csak épp nem úgy van előírva a nagykönyvben...de kit érdekel? mondjuk egy vadasmártást spagettival 2 villával + késsel kell enni.De mivel 2 kezünk van ,így elég bonyolult,sztem senki nem tartja be a "szabályt" .
2012. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább mazochizmusnak nevezném.
2012. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mustafa33 ***** válasza:
40%
Megbocsájtható, de csak ha amerikai vagy miliomos vagy. Egyébbként nem. Úriember nem csibész!
2012. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Szivesen lennék a Gundelben asztaltársad...:))

Egyrészt, mert eljutnék oda, másrészt, ha Te kanállal eszed a másodikat, engem se zavarna, ha nem tudnám melyik villa mire való. Na, jó, azért nem enném süteményes villával a másodikat. Mert azal ugye nem haladnék olyan gyorsan..:)

2012. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!