Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy oltanak...

Miért van az hogy oltanak válaszban?

Figyelt kérdés
akkor könyörgöm neis írjanak csak felb*sszák a saját idegeiket is.. oké hülye kérdés de akkor nemkell válaszolni.
2009. aug. 18. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert éreztetni akarják, hogy ők mennyivel értelmesebbek másoknál. Vagy hogy este a tükörbe elégedetten nézhessenek, hogy "Igen, ma is megtettem, amit kellett." Egyesek így vezetik le a frusztrációjukat. A lényeg, hogy semmiképpen sem jóindulatból. Csak itt laza pórázon vannak, és megvédi őket a névtelenség.
2009. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hozzátennék annyit, hogy vannak itt ám baromi iq light kérdezők és amikor egy ilyen beszabadul persze hogy oltásnak érzi amit kap, pedig az nem oltás, hanem az igazság.

Persze én nem ismerlek, nem tudom milyen vagy, de itt néha tényleg brutál hülyék tudnak lenni. Szóval azért az éremnek ez a másik oldala.

2009. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
éértem. köszönöm a válaszokat.engem még nem oltottak le de egy-két helyen olyan válaszokat látok /szerintem/ értelmes kérdéseknél hogy csak ámulok..
2009. aug. 18. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyennel találkozok akkor nekem is beindul az agyam. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__36..

2009. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg olyan butaságot kérdeztél, amit vagy a 8-os biosz könyvedben, esetleg google.hu vagy wikipedia.hu, netalántán, adj isten, józan, paraszti logika segítségével is megoldhattál volna.


Ajánlom figyelmedbe: http://www.youtube.com/watch?v=PJASSy3EdG4

2009. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks már vágom. /jáá antifacest énis ismerem./
2009. aug. 19. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!