Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elitélendő egy kreolos (barna)...

Elitélendő egy kreolos (barna) bőrü ember, s egyből elítélik és próbálják kerülni akkor is ha nem ismerik? és ha ismerős akkor is "undorodnak"? Miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 10:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%

Nem elítélendő.

Mert a többi gyökér azt hiszi h cigány.

2009. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

10.23

Vegyél vissza magadból, mert tudtommal mindenki azt találja jónak amit akar


És ha téged kerülnek akk fogadd el, Nekem csak fehér barátaim vannak "fiúk" viszont lányok között is sok a fehér bőrű de van 1-2 kreol viszont ők tényleg egzotikusak és nem tipikus cigány félék


Én speciel azért ódzkodom a kreol bőrűektől mert vhogy nem ide illők, és nem is ebbe születtem. Nemfog változni a megítélésem és ez ígyvan rendjén, Bocsi.

2009. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha csak kreolbőrű vagy de nem cigány, mint pl a mediterrán éghajlaton élők, akkor inkább kimondottan egzotikus lehetsz, biztos nem ezért kerülnek téged, és sosem kerültem senkit, akinek kreol bőre van, sőt mindig is az olyan pasik jöttek be, és nagy általánosságban más emberek is szexinek tartják a kreol bőrt...szerinted miért járnak szoliba?


szerintem nem a bőröd miatt ítélnek el, ez nagy baromság...gondolkodj el rajta, mi miatt lehet...talán olyan a viselkedésed, vagy az öltözködésed, esetleg a higiéniád nem megfelelő? a mai világban könnyű mindent a bőrszínre meg a rasszizmusra fogni, mi?


a városban, ahová egyetemre járok, nagyon sok néger van, olyan igazi feketék, és vígan járnak kelnek az egyetemen és a villamoson is, még senkit nem láttam elhúzódni tőlük, mindenki ugyanúgy viselkedik velük, mint bárki mással...

2009. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az egyetemista négerek és a munkakerülő, bünöző cigány (tisztelet a kivételnek) között van egy kis különbség... Egyébként pedig azt hogy már a bőrszíntől is előítéletük van az emberek többségének, köszönhető a sok ingyenélő, segélyleső, had ne mondjam még milyen jelzőjű kisebbségnek.
2009. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
a kérdező azt írja, hogy tőle a bőrszíne miatt húzódnak el, ami kreolos...most akkor cigányról lenne szó? mert én a négereket azért hoztam példának, mert nekik a legsötétebb a bőrük, mégse ítéli el őket senki, de a kérdező szerint a bőrszín a hiba. Pedig azt erősen kétlem, mert pl én is barnább vagyok nyáron még némelyik cigánynál is, mégse húzódik el tőlem senki.... inkább dicsérnek, milyen jó, hogy nekem nem kell szolárium, mert ilyen hamar és könnyen barnulok
2009. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek,nekem is van kreol bőrű munkatársam,és soha nem húzódik el tőle senki!Én is a barna bőrű lányokat jobban megnézem mint a hófehéreket.Valószínű a viselkedésed miatt húzódnak az emberek.
2009. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nos az hogy valaki kreolos bõrü vagy cigány sjnos ezt nem tudom hogy mi a különbség.a kreolos azt jelenti tudtommal hogy barnás.mi a különbség akkor pontosan cigány és kreol bõrü között?
2009. aug. 27. 12:16
 8/13 anonim ***** válasza:

a kreolbőrű, az egy külső tulajdonság...nyáron pl az emberek 80%-a kreolbőrű lesz, mert lebarnul a napon, vagy a legtöbb mediterrán éghajlaton született ember is kreolbőrű...ez általában szép aranybarna bőrszínt jelent


a cigány az egy népcsoport, annyi közük van a kreol bőrhöz, hogy az ő bőrszínük is sötét, de kicsit más, mint az átlag kreolbőrűeké, inkább sötétbarna, mint aranybarna


de elég hülyén tetted fel a kérdésed, így, hogy azt sem tudod, mi a különbség aközött, hogy valaki cigány vagy valaki kreolbőrű, nem értem, pontosan mit akarsz tudni...

2009. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A viselkedés,meg az életmód a különbség!!!!!!!!
2009. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jahogy ez egy provokativ kerdes? Akkor a valaszom: Nem, senkitol sem huzodnak el az emberek csak azert, mert kreolos a bore.
2009. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!