Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bejelölhetem facebookon a...

Bejelölhetem facebookon a kezelőorvosomat?

Figyelt kérdés

Már nem kezel, max gyógyszert írhat még fel, de igazából már azt sem ő fogja, hanem egy másik orvos, aki a klinikán kezelt, s a jövőben is ez a másik lesz az orvosom vagy más.


Van három közös ismerősünk, akikről a kezeléseken sokszor szót ejtettünk és valamilyen szinten "kollégák" is vagyunk, hiszen mindketten pszichoanalízisben evezünk, csak más oldalról.


Nem tudom, lehet-e.


2013. jan. 19. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem illik.
2013. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a francnak?
2013. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem örülne neki, másrészt mi a ráknak akarod bejelölni?
2013. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az változó, attól függ, milyen a kapcsolatotok, milyen típusú a doki.

Nem kell ahhoz tegeződni, hogy bejelölhesd, de akkor érdemes, ha érzed, hogy szimpatikus vagy neki.

Meg, ha nem gond neked, hogy esetleg nem jelöl vissza.


tesóm sokat volt kórházban és több orvosát bejelölte, a legtöbb visszajelölte. Aki nem, az egy f@szfej volt, pedig ő volt a legközelebbi ismeretségű (anyu osztálytársa volt), de amikor tesóm az életéért küzdött, hagyta volna meghalni, pedig könnyen tehetett volna valamit.

2013. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 200 alatti ismerőse van, ne jelöld be.

Ha 1000 felett akkor bejelölheted, mert akkor nyilván "gyűjti", a pacienseket és a szeretem a sztetoszkópom csoportokat.

De én nem jelölném meg, hiszen nekem ő csak az orvos - neki meg paciens. Akkor a postást vagy a buszsofőrt is meg lehetne jelölni..

2013. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Van három közös ismerősünk, akikről a kezeléseken sokszor szót ejtettünk "

nekem ez alapján valami bizalmasabb viszonynak tűnik, ha igen, jelöld be nyugodtan, de ha rosszul érzem, akkor ne. De ezt neked kell érezned.


Buszsofőrt, postást is bejelölhet az ember, ha jóban vannak, de amúgy minek.


ha nem akar visszajelölni, úgysem fog.

2013. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi! Utolsó és negyedik válaszoló: bizalmas kapcsolat? Pszichoterapeuta és beteg között igen bizalmas kell, hogy legyen. Ő volt az első pl., aki olvasta a verseim és meg is értette őket.


Kedves volt mindig, amíg benn voltam a kórházban, akkor is, pedig ott már más lett a kezelőorvosom. :)


Amúgy most a szobatársam is ezt mondta. Jelöljem be. A legrosszabb ami történhet, hogy nem jelöl vissza.

2013. jan. 19. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
engem a pszichológusom jelölt be.
2013. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem anno a konzulensem, pedig akkor még nem is volt a konzulensem, csak tanított (és egyszer beszélgettünk).
2013. jan. 20. 12:22
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 20. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!