Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dm kupon ajándékba? Örülnél neki?

Dm kupon ajándékba? Örülnél neki?

Figyelt kérdés
Ha valakinek ajándékba adnék dm kupont is (a teljes 50, illetve 150 pontért kaphatót), az nem lenne "ciki"?
2013. jan. 31. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn jár DM-be, biztos örülne neki. Mondjuk alkalomtól is függ. Szülinapra kicsit fura lenne.
2013. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Kifejezett alkalomra (névnap, szülinap, karácsony) sztem ciki lenne, mert tipikusan olyan ajándék, amiről az emberek többségének az ugrik be, hogy nem akartál pluszban fizetni az ajándékára, ezért beváltottad inkább a pontjaidat/meg sem próbáltál gondolkodni rajta, mit szeretne.


Egyébként, csak úgy, sztem nem ciki, ha azt tényleg fel is tudná az illető használni (sokat jár dm-be, olyasmi termékekre van, amiket szeret, a kedvezményes ár kifizethető neki stb.)

2013. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a tipikus nesze semmi, fogdd meg jól kategória. Én az ilyen helyett többre értékelem a köszöntést ajándék nélkül. sőt, általában nekem annyi is elég :)
2013. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok segítségért cserébe lenne, persze nem csak ez lenne, hanem más dolgok is lennének benne (tea, drága külföldi csokik, kávé), csak eszembe jutott, hogy mi lenne ha beletennék egy kedvezménykupont is.
2013. jan. 31. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csomagold mellé, inkább külön add oda, mintegy mellékesen. :)
2013. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!