Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ismertél már olyan embert,...

Ismertél már olyan embert, aki valahogy nagyon okosnak tűnt, az arca is olyan "okos" kinézetű, és a szövegei is, pedig valójában nem volt az, de folyton zavarba hoz? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.Három mondatból lehet tudni,hogy az illető mennyire intelligens.A lexikális tudás persze más lapra tartozik.Az általad leírtakból Okoska törp jut eszembe,és hát tudjuk,hogy mi történt vele legtöbbször:)
2013. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan embert aki úgy beszél, és úgy gesztikulál mintha okos lenne, pedig már a második mondatából kitűnik hogy szegénykémet nem az eszéért szerették a férfiak. Ritka buta, és a gond az hogy amit mond butaságokat el is hiszi hogy az úgy van.
2013. febr. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, azért nem ilyen egyszerű mindig a dolog.

Én pl. programozó vagyok, sok helyen dolgoztam, és láttam pár furcsa kollegát. A legemlékezetesebb talán az volt, akit első látásra talán debilnek is nézhetél volna (a kommunikáció nem volt az erős oldala:)), viszont kibaxott jól dolgozott.

2013. febr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó az irodalom csoportom tele van ilyenekkel.

Az egyik srácnak nagyon mély,orr hangja van,lassan beszél és nuku hangsúllyal, többnyire igyekszik szakkifejezéseket használni.

Viszont észre vettem hogy sokszor ugyanazt mondja el amit én van másik csoporttársunk,csak szebben megfogalmazva.Van hogy abszolút szükségtelen a dumája,de azért még prédikál blabla.


Először amikor meghallottam,majdnem összetojtam magam hogy hová kerültem,ki ez a nagy intellektuel,de rájöttünk a csoporttal hogy nem is egy nagy agy.

2013. febr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem túlzottan az illetőt, de érdekes figura:)) talán el se lehet képzelni. Elég okos, bár az egyetlen baj, ha zavarba hoz és hogy sokakkal lekezelő.
2013. febr. 4. 08:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő nem csak a lexikális tudása miatt tűnik annak, sőt máskor idiótábbnak mutatja magát, mint ami, nem tudom, fura az illető, majd megismerem jobban:))
2013. febr. 4. 08:54
 7/7 A kérdező kommentje:
#1-nek igaza van, azért könnyebb elrejteni valamit, mint előszedni.
2013. febr. 4. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!