Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Néhány pasi miért viszi az...

Néhány pasi miért viszi az italát a mosdóba is magával?

Figyelt kérdés
Hova teszi ott?
2013. febr. 24. 11:02
 1/8 anonim válasza:

flancos helyeken: megmérgeznék

alja helyeken: ellopják

2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 yuda ***** válasza:
Lehetséges, hogy után tölti vízzel.... vagy lerakja a mosdó polcra, amíg végzi a dolgát. Mondjuk nincs táskája és nem akarja kívül letenni.
2013. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talponállókban, és hasonló, osztályon aluli helyeken az asztalon hagyott poharakat, tányérokat kétes tisztaságú személyek abban a percben pártfogásba veszik.
2013. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, hát egyszer utánunk jött egy pincér lány a nagyon sokadik sör után. Mert ő is ezt szerette volna megtudni. Neki ez legalább olyan fura volt mint nekem ő a férfi mosdóban. Igen a mosdó tálcán volt az itóka. Bár valamilyen oknál fogva ennek a körülményeire nem emlékszem. Mondjuk szabad téren voltunk és szabadtéren nem szeretem levenni a szemem a sörömről, mert pl volt, hogy belerepült valami.

Belül pedig ha csak egy kicsi van benne hajlamosak elvinni azok akik a poharakat szedik, ha meg sok akkor mások. Arra emlékszem, hogy megindultunk többen, ááá vigyük magunkkal csatakiáltással. Biztos volt valami komoly dilemma ami miatt így döntöttünk, de sajnos nem emlékszem. Józanul aligha nem nem vinném be.

2013. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első inkább vesz egy másikat. Ha sajnálja azt a pénzt akkor addig simán megihatná és utána mehetne a wc-re. Szerintem aki magával visszi a wc-re annak az ilyenek eszébe se jutna vagy csak elfelejtette, hogy a kezében van, bár ezt kétlem.
2013. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én azért ha egy szórakozóhelyen vagyok, nem kockáztatom meg hogy elől hagyom, mert ki tudja mit keverhetnek bele.
2013. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vinném. Nem hiányzik egy letolt gatyával való ébredés!
2013. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bazzd ki én visszatudom tartani, ha egy másfél liter kell megenni, de egy fél literes sört ne lehessen lehúzni én ezt nem vágom. Ráadásul tele se kell lennie, mert értelme nincs pisilés előtt csak megbontani. Lehúzom és utána megyek wc-re. Nem vagyok lány, hogy juj gyorsan pipilni kell nincs idő.
2013. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!