Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van, hogy az emberek a...

Miért van, hogy az emberek a hülyeségekre jobban válaszolnak?

Figyelt kérdés
Valaki feltesz egy viszonylag értelmes kérdést ami kulturált is, és tényleg lenne mondanivalója. Erre jó esetben érkezik egy kevéske válasz és akkor már jól járt az illető. Sokan meg felteszik itt barom kérdéseiket, valami perverz idiótaságot, dugás témákat ezerrel, arra meg mindjárt nyomulnak válaszolni, tolonganak mint az ökrök még másnap is. Intelligencia ki@ssza a biztosítékot már bocsánat!
2013. márc. 9. 08:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nem minden esetben igaz, de globálisan ezt vettem észre. Az esetek nagyrészéban ez megy.
2013. márc. 9. 08:10
 2/7 A kérdező kommentje:
részében
2013. márc. 9. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazad van. A választ valójában én sem nagyon tudom, inkább csak, talán, mert:

- akkor nem igazán kell az agytekervényeket megmozgatni

- talán mert akkor el kellene árulnia, valójában mit is gondol, mi a véleménye bizonyos dolgokról, és az emberek szeretnek nem szeretik kiadni magukat

- nem akarják kitenni magukat annak, ha leírják a véleményüket, mások letahózzák, stb. stb. őket. Nem akarják, hogy bunkó beszólásokkal tegyék nevetségessé.


A komoly kérdések, komoly válaszokat várnak, talán az emberek azért jönnek ide, hogy egy kis időre kikapcsolják magukat a mindennapok szorító, komoly, komor valóságából.


Talán mert tudják, hogy hiába is írnak ide akármit, ami megfontolásra érdemes, azok akik megfontolhatnák, akik a komoly válaszok felhasználásával valamit előre lendíthetnének, úgysem fogják elolvasni.

Talán, talán, talán, ki tudja.

2013. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* szeretnek HÁTTÉRBEN MARADNI, nem szeretik ....
2013. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértve jószomszéddal , azért válaszolnak a nívótlan kérdésekre , mert ahhoz nem kell gondolkodni , nem kell hozzá szakértelem ,és a mindennapok frusztráltságát is levezetheti , ha jól beszól valakinek . ( Lehetőleg olyannak , akinek van véleménye , vagy ért ahhoz amit leír ). Talán megváltozik majd egyszer ez az oldal is . Én mindenesetre ezen leszek .
2013. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, igen. Csak ez az oldal nem arra van, hogy mindenki stresszcsökkentőnek használja... Arra ott van egy halom másik!

"Gyakori kérdések, amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!"

Szörnyű ez a mai világ... De nem csak itt vannak ilyen frusztrált személyek, akik a viszonylag értelmes válaszokat várót szólják le...

2013. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Újabban bele-bele olvasok egy másik hasonló oldalra is, pl. pontosan tegnap olvastam, hogy valaki ki akar onnét íratkozni, mert kezd elege lenni, hogy állandóan rondán beszólnak neki, ...


Nagyon sok oldalt találni, ha lekéred a keresőből a "közösségi oldalak"-at. De ahogy belenézel, a 90 % már nem él, legtöbbnél akár 1-2 év is eltelt már az utolsó hozzászólás óta.

Gondolom, hogy ez a népbetegség:

bizonyos emberek belerondítanak a dolgokba, ezért sok normális egy idő után már fel sem megy.


Ha pedig lecsökken a látogatottság, a reklámokat fizetők sem oda irányítják egy idő után a pénzüket, ahol senki nem látja, nem olvassa.

Így bevétel hiányában az oldalak megszűnnek létezni.

Ha nem vigyáznak, előbb-utóbb ezzel is ez fog történni!

2013. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!