Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Voltatok olyan esetben, hogy...

Voltatok olyan esetben, hogy volt egy személy, akit akárhogy is prróbáltatok kedvelni, de sehogy sem jött össze. Ha segítséget kér, megteszem, ha egy társaságban vagyunk ritmán mutatom ki ( és ekkor sem feltünően) hogy nem kedvelem?

Figyelt kérdés
Az a "nem nagyon kedvellek, de mégsem leszek tapló" helyzet van. Zavar. Állandóan olyan témákról beszél, ami nem érdekel és hidegen hagyja, ha megkérem, hogy erről ne beszéljen nekem, mert nem értek hozzá és nem is érdekel. Mindennap találkozunk, többször is próbáltam nyitott lenni arra, hogy megkedveljem de nem megy. Ti mit tesztek ilyenkor?
2013. márc. 9. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Én próbálom kerülni. Vagy gyorsan lerázni valahogy. Ez sem túl kedves, de legalább nem tapló.
2013. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy ő meg próbál haverkodni, de nekem nem szimpatikus. Nem vagyok antiszoc. csak egyszerűen irritál a stílusa
2013. márc. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!