Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell egy nőt felsegíten...

Hogyan kell egy nőt felsegíteni egy padról?

Figyelt kérdés
Milyen kézmozdulattal kell egy nőt felsegíteni egy padról (pl. hogyan kell kezet/kart nyújtani)?

2013. márc. 17. 18:20
 1/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon részeg nyúlj a hóna alá és öleld magadhoz vagy hagyd tovább szenderegni.


Viccet félretéve.


Nem tudom hogy illik és azt sem, hogy honnét van a mozdulat, de én felfelé nyitott tenyérrel nyújtom a kezem.

2013. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
49%

Nem tudom...nem vagyok őskövület, de számomra valahogy nem életszerű, miért kellene egy nőt felsegíteni a padról?

Idős esetleg, vagy beteg? Nem értem.

Egyébként nem szokták, fel tud állni egyedül is.

Láttál valaha ilyet, vagy honnan jött?

Az rendben van, hogy sok csomagja van és segítesz, vagy előre engeded ..., ajtót kinyitod neki...hasonlók, de padról felsegíteni?!

2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második: Valójában mély ülésű padra gondoltam (amit iskolákban is használnak szertornához), holmi udvariasság gyanánt gondolkodtam rajta, vajon ezt hogy illő...
2013. márc. 17. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

meg akár ha el esik az utcán, csak simán megbotlik..

hát nekem az lenne a legtermészetesebb (ilyen esetben), ha mind2 kezét nyújtja, és egyszerűen segít felemelkedni, aztán, ha nagyon be akar vágódni az illető, vagy csak szimplán udvarias, segítsen összeszedni a széthullott cuccokat

18/L

2013. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem vagy simán felsegíted egy 1kezes szkander fogással, vagy két kézzel felhúzod(mindig a kezét fogd)
2013. márc. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Weektor válasza:
Jóóól teliberúgod, hát a rákéér nem tud felállni magától
2013. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felsegíteni??? Ilyet még életben nem hallottam, bár vannak ilyen finomkodó negédes barmok, akik ezt megteszik. Van két jó lába, van két praclija, nehogy már ne tudjon felálni.

Kicsit hányinger. A seggüket ne töröljük ki nekik kedvesen?

2013. ápr. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!