Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ajándékot illik vinni...

Milyen ajándékot illik vinni egy családnak külföldre?

Figyelt kérdés
Au-pairkedni megyek hónapokra és azon agyalok, mit kéne nekik vinnem. Két kisfiú van és anya, apa. Egy üveg magyar borra gondoltam, sütire meg egy Budapestes hűtőmágnesre. Nagyon kommersz? A fiúkra egyelőre nincs ötletem.

2013. ápr. 4. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hová mégy? Mert nem mindegy.


De általában a bor (nem egész olcsó, hanem minöség) - kivéve, ha valami miatt nem isznak alkoholt, süti (ez lehet saját sütésü, söt az még pozitivabb is), a hütömágnes meg szerintem kimondottan jó.


Mennyi idösek a gyerekek?


Esetleg kérdezz rá a szülöktöl, hogymi érdekli öket, esetleg mit gyüjtenek.

2013. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy szeretik a hüllőket, kígyókat és az állatokat úgy összességében. Szeretnek legózni és ps3-on játszani. De semmi se jut eszembe, amit csak nálunk lehet kapni. Esetleg egy aranyos dróton lógó báb? Tényleg nehéz. Egyébként Izlandról van szó és a kicsik 4 és 7 évesek. Meglepetést szeretnék :)
2013. ápr. 4. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy szeretik a hüllőket, kígyókat és az állatokat úgy összességében."


A kicsinek állatokról szóló - nagyrészt képes - könyv, a nagyobbnak esetleg összerakhatós - nem túl bonyolult - állatfigurákat vinni.

De kirakókat is vihetsz, ha lehetöleg magyar gyártmányút keresel. Társasjátékok is érdekesek lehetnek, föként, ha valami magyar vonatkozása is van.


Lego nem igazán jó, mert ugyanazt kapod, mint ami ott is van.

2013. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, körül fogok nézni :)
2013. ápr. 4. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Még valami: a budapesti Állatkertröl valami képes ismertetö, vagy Budapest/Magyarország látnivalóiról gyerekeknek szóló képes "utikönyv is jó ötlet lehet.


Esetleg figurás kulcstartó vagy kabalababa.

2013. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!