Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Szalagavatómra oké, hogy...

A Szalagavatómra oké, hogy kiküldöm a meghívókat mert illik. De mi van a belépőkkel a sportcsarnokba? Azt is nekem illene kifizetnem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. Nálunk legalábbis így szokás.
2009. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát az szuper lesz :-/ Most számolom össze.. 7 meghívó 7x250 Ft=1750Ft

és 14fő 14x600Ft (belépő) =8400Ft

összesen:10150 Ft

okéé.. :/

2009. szept. 21. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a meghívókat kifizetned, és közölni a meghívottakkal, hogy a belépő ára 600 Ft lesz. Nem hiszem, hogy sértődés lenne belőle, hogy mindenki magának fizeti ki.
2009. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, így szokás. Akit meghívsz, annak illik állnod a meghívóját és a belépőjét. Illetve nálunk úgy volt, hogy a közeli családtagoknak és a legjobb barátoknak "elintéztük" az ingyen belépést és a távolabbi, de szintén kedves barátoknak kellett csak megvenni a belépőt. Nem tudom, hogy nálatok lehet-e beszélni az alsóbb évfolyamosokkal? Nálunk igen, és megkértük őket, hogy van osztályonként jó néhány fő, akik belépő nélkül jönnének, de mi fogadjuk őket, szóval nem idegenek, csak "V.I.P. vendégek :)".

Próbáljatok beszélni az alsósokkal!

2009. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz.. beszélni kéne velük csak múlthéten még ők se tudták, hogy kik fognak állni az ajtóba..
2009. szept. 21. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Belépő?,Hát én még sosem hallottam ilyenről, nálunk egyáltalán nem szokás..
2009. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezt beszéljétzek meg, vesd fel a problémát, még ilyen hülyeségről nem hallottam
2009. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A meghívón belül még van belépő?? Nálunk a meghívó volt a belépő... mondjuk az nekünk 1500 Ft volt. De tény, ami tény ez érdekes
2009. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen a meghívó 250Ft a belépő a kis sportcsarnokba 600Ft de egy ismerősömnek meg ugyanígy 250Ft a meghívó viszont nekik a nagy sportcsarnokba lesz oda meg plusszba még 1500Ft lesz a belépő is :S
2009. szept. 21. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:

De mire, kik szedik a belépőt?Mire fordítják az összeget, vagy mi ez, én nem értem, hogy minek belépő, ha ti szervezitek, és a ti ismerőseitek jönnek.Azt megértem, hogy biztosan bérlitek a helyet, nade, az meg nem lehet olyan drága, hogy belépőt kelljen fizetni, az egy minimális, előre megbeszélt ár, maximum..

Megírnád ezt, hogy hogy működik?Nagyon kíváncsi vagyok..

2009. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!