Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Torontoi magyarok! Szerettek...

Torontoi magyarok! Szerettek Kanadaban elni? Miert?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Tudod ott jobb az élet,ha ezt még nem hallotad volna!!!
2009. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottam,tapasztaltam,de nem biztos,hogy annyira jo!
2009. szept. 24. 21:15
 3/7 anonim válasza:
hat, jobb az elet mint magyarorszagon az biztos, itt az emberek sokkal kedvesebbek, es itt nem nezik le egymast, kanada errol hires, en itt kanadaban, jobban erzem magam, mint magyarorszagon, egyebkent, a kaja magyarban jobb, aki ide ki jon lakni, az mondjon le a jo etelekrol, mert itt meg a fuszer is masabb, meg minden :S
2010. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%
pffff... tiszta rossz itt élni. wáááh. én mennék haza magyarba!!!! :S az orvosi ellátás tréé,a kaja pocsék, a magyarok Canadaban NE FOGLALKOZZ VELÜK!!!! a legszemetebbek az országban!!!! saját fajtáját lenézi és eltapossa!!!! TAPASZTALAT!!! "mindenhol jó,de a legjobb OTTHON" (magyarba) :)
2010. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ratapintottal a lenyegre utolso valaszolo!En is igy erzem!
2010. júl. 17. 02:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso szerintem en teged ismerlek ...XD

En is Canadai vagyok...Edmontoni....Ha ez szerzodes lett volna amit irtal siman alairtam volna annyira igaz....


Mi a kereszt neved????

En Kato vagyok XD

Nem ismeros???

2010. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Engem nem kell elkerülni, én senkit nem bántottam. Ki se használtam, sőt.

Ha a Mézesmackóban nálam volt az utolsó darab akármi, én odaadtam másnak, amikor kért, és kiderült, hogy nincs több.

És vedd tudomásul, hogy igazán nem szép dolog, amikor akárhol az utcán meghallom, hogy magyarul beszéltek -ti, akik "elkerülik a magyarokat"- ,és szólok, hogy helló, én is magyar vagyok, akkor végigmértek, és szó nélkül odébbmentek. Engem nem érdekel, hogy cigányok vagytok, vagy mások, ilyen távolban, rendesen viselkedő emberek között nem számít.


Nagyon rosszul esik, de akkor is szólni fogok mindig, mert örülök, ha magyart látok-hallok. Hátha egyszer valaki mégis visszaörül.

2016. jan. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!