Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy, szinte...

Miért van az hogy, szinte mindenhol be van tiltva a marihuana? Hollandiában és Jamaicában viszont legális (tudom ez nem ilyen egyszerű:D ) de akkoris. Nemértem az összefüggést.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Miben nem érted az összefüggést?

Nem teljesen egyforma minden törvény mindenhol.

2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen olvastál újságokat ! Washington és Colorado államokban is legális . Ezen kívül vannak már szép számmal olyan országok is , ahol a fájdalomcsillapításra - orvosilag - egyes betegségeknél engedélyezik .
2013. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én arra gondoltam mértne lehetne legális.. szinte mindenhol, ugyanazok a jó és káros hatásai kb mint az alkoholnak, az mégis legális, holott a zöld 1000x jobb, ezt persze saját tapasztalataimból mondom de ez m1. nem érten tényleg mért itéli el a világ a drogokat, vagyis inkább a marihuánát..
2013. ápr. 14. 16:21
 4/7 A kérdező kommentje:
mert nemis "durva" drog
2013. ápr. 14. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert sokan félnek tőle, sok a téves információ és sokan foggal-körömmel ragaszkodnak a "régi" szokásokhoz.
2013. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 attackspan válasza:
Téves információid vannak. Teljes mértékben csak Uruguay-ban legális. Még Jamaicában is törvénybe ütköző a vásárlása, birtoklása, termesztése, csak megtűrt, melyre pénzbírság/börtönbüntetés szabható ki.
2014. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 attackspan válasza:
Azonban ott hatalmas a korrupció, ezért lehet "szabadabb". Egy élménybeszámoló szerint, a rendőrök lefoglalhatják az ültetvényeket a törvény nevében, csak utána nem pusztítják el...
2014. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!