Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A suliban cikiznek azért,...

A suliban cikiznek azért, mert szeretem a Walt Disney rajzfilmeket. Szerintetek is ciki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:43
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
Nem ciki!!! Én 16 évig tanulni, utána 39 évig tanítani jártam iskolába, de ma is szeretem a rajz filmeket. Ne foglalkozz senkivel! Majd megunják a cikizést, ha látják, hogy nem vagy ideges tőle, és találnak más szórakozást maguknak az ilyen idétlenek.
2013. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
vállald fel és ha kiröhögnek röhögj velük! akkor uncsi lesz nekik ráadásul te is szórakozol egy kicsit, lehet hogy magadon de attól még ez lehet vicces :)
2013. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Vajda Gábor válasza:
64%

Én 35 vagyok és nagyon szeretem őlet mert ezek MESÉK,van mondanivalójuk,és értelmesek.

A Bolondos dallamokat is szeretem tapsi hapsi kengyelfutó gyalogkakukk,Tom és Jerry...ciki mi?:DDD

A mai napig úgy röhögök rajtuk mint gyerekkoromban.

A plázások meg nézzenek animéket mert az a divat manapság...le vannak szarva a felismerhetetlenségig.Másrészt,mindenkit más érdekel.

Ha nekik nem tetszik nem kell hogy nézzék a MESÉKET nézzenek SZART....:D

2013. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
én mindjárt 22 vagyok, de imádom őket! legyél inkább rá büszke, a többiek véleménye ne számítson!
2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat és a biztatást!!!:)
2013. máj. 7. 19:34
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem tudják, hogy mi a jó! És "sosenem" is fogják megtudni!

http://www.youtube.com/watch?v=_5EpAEnt4ho

(Emlékszem erre az Antall József gyászindulós megszakításra, akkor voltam 5 és fél éves :D)

2013. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Én is szeretem őket, bár az utóbbi 10 évben már csak a Pixar ért valamit. Mindenesetre hagyd őket, pár év múlva majd rájönnek.

17/f

2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"A plázások meg nézzenek animéket mert az a divat manapság" az animéseket is csúfolják, bocs az offért.


Kedves Kérdező, én 20 éves létemre is szeretem a Disney-t, ne törődj a cikizéssel. Sőt, vegyél fel egy Disneyy-s pólót, had legyen jó napjuk, csak dörgöld az orruk alá, hogy szereted.

2013. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Sőt! Különben is, általában azok az emberek nem normálisak, akik kiröhögnek mást vmi miatt meg rászállnak, meg cikiznek egy bizonyos dolgot nagyon... kb. mert nincs jobb dolguk, és mert ugyanolyanok, mint többi, ezért megpróbálják elhitetni magukkal meg a közösséggel, hogy jellegtelen majmolónak lenni jó, és különlegesnek lenni rossz... de nehogy megváltozz pár ilyen idióta miatt!
2013. máj. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
100%

én 30 éves vagyok és a mai napig nézem a gyerekeimmel.

és nem csak miattuk.

Ciki?Dehogy is!a legjobb mesék.

de elárulok még valamit! :D

unokatesóm 34,párja 35. a mai napig hétvégi program hogy reggel ágyból nézik a mesét...

az a ciki amit az osztálytársaid csinálnak!

2013. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!