Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illhetett ilyet válaszolnia...

Illhetett ilyet válaszolnia Shubert Norbinak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 10. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, te kiírod az Audi oldalára, hogy drága?

Na látod.

Szerintem igaza van, az oldalát látogassák azok, akiket érdekel, utálkozók mi a fenéért járkálnak oda?

2013. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy ha egyszer ennyibe kerül, akkor ennyibe.

Viszont szerinte kifejezetten bunkó stílusban válaszolt, és mégis egy olyan emberrel beszélt, aki a termékéről nyilvánított véleményt. Én nem engedném meg magamnak az ilyen stílust nyilvánosan, ha ismertebb ember lennék.

2013. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*szerintem
2013. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam mikor ez lezajlott.Na akkor megvolt a véleményem,mert nagyon alpári b.nkó stílusban írta meg a nőnek a dolgot.
2013. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Egy exrendőrtől ne várj sokat. Amikor ilyen figurákat látok, mint Norbika, mindig eszembe jut, hogy v.mi piszkosul elromlott az evolúció során, és sajnos vadászengedélyt csak állatokra adnak ki.
2013. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt megoldhatta volna kevésbé személyeskedő, alpári módon is, odaírta volna, hogy szte megfelelő az ár-érték arány, azt' annyi. De ahelyett elkezdte ekézni a kommentelőt, amiért az nincsen eleresztve pénzzel (mert nyilván csak az lehet igényes, aki meg tudja fizetni azt az izét), meg meg merte mondani a véleményét. Ráadásul iszonyat tapló stílusban.

Főleg annak tudatában, amit mostanában lehet olvasni arról, hogy sz.rt kifizetni a DVD-iben felhasznált zenét, és ezzel garasoskodik, elég kétszínű dolog ilyeneket irkálni egyébként is.

2013. máj. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!