Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hülyeség ismerősnek jelölnöm...

Hülyeség ismerősnek jelölnöm Facebookon?

Figyelt kérdés
Volt a gimiben egy srác, akibe teljesen bele voltam zúgva, viszonzatlanul. Azóta eltelt tizenvalahány év. Most rátaláltam a facen, szerintetek jelöljem be ismerősnek? Igazából soha nem váltottam vele két szót sem. Abban sem vagyok biztos, hogy tudta-e a nevemet, vagy tudott-e az én nagy érzéseimről.Nem akarok tőle semmit, van párom, igazából semmi célom nincs azzal, hogy "jelentkezem" nála.
2013. máj. 11. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az előzmény,akkor nem jó ötlet.
2013. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neki-neked van párod? Ha nincs jelöld:)

Ha van hagyd szerintem:)

2013. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem kellene jelölni.
2013. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából ha eszedbe jutott nyugodtan tedd meg. A kérdés az, hogy ezzel jót teszel-e magadnak - ha biztos mederben mennek a dolgok a kapcsolatodban, akkor megteheted szvsz.
2013. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tizenév után, neved sem ismerte, nem is ismert tulajdonképpen. Én nem jelölném...
2013. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is megtaláltam exemet 12 év után, de szerintem nem ismerne meg meg amúgy is minek beszélnék vele ha már nem vagyunk együtt.

Persze ez csak az én véleményem, de szerintem lépj tovább.

2013. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Döntöttem: nem jelölöm. Főleg, hogy eszembe jutottak dolgok, hogy milyen kis hülye trükkökkel akartam észrevétetni magam. Elég nevetséges lehettem a szemében. Nem akarom, hogy eszébe jussanak ezek a dolgok( már ha emlékszik rájuk).
2013. máj. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!