Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Művészeti egyetemen elnézőbbek...

Művészeti egyetemen elnézőbbek külsőt illetően?

Figyelt kérdés
szerintem ha nem is mondják ki de egyetemen nem hiszem hogy jó szemel nézik ha valaki tele van tetoválva vagy sok piercingje van vagy színes haja (sajnos de művészeti egyetemeken elnézőbbek ennek a tekintetében?
2013. máj. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A művész emberek, akik egyetemeken is tanítanak, gyakran maguk sem hétköznapi figurák. Szerintem páran nemhogy elnézőbbek, hanem többet látnak abban az emberben, aki "kilóg a sorból" (persze csak első látásra, nem ez alapján értékelnek).
2013. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
énis ebben reménykedtem igen :D
2013. máj. 27. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, a kutyát sem érdekli, egyik egyetemen sem, hogy hogyan nézel ki, ez nem általános iskola.
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak mer lila hajam van és van egy két piercingem és anyámák baszogatnak h fessem be a hajam mer nem fognak felvenni :'D
2013. jún. 1. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az egyetemen a pontjaid alapján döntik el, hogy felvesznek-e. Senki nem fog behívni, hogy megnézzen magának...
2013. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!