Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk ti hogy fogadnátok ha...

Fiúk ti hogy fogadnátok ha egy osztálytársnőtök aki csak látásból ismertetek hirtelen rád ír facebookon hogy szeretne jobban megismerni mert úgy véli sok közös van bennetek?

Figyelt kérdés

Mindezt akkor miután mindketten végeztetek a sulival. Vagy hogy mennétek bele az ismerkedésbe ha hogyan adja elő magát?


Lehetőleg 18 év felettiek írjanak.


Amúgy a csaj se nem bűn ronda se egy szépségkirálynő.



2013. júl. 17. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Simán. Valószínű élőben nem mer közeledni,dehát mit veszíthetsz, maximum lesz egy barátnőd.
2013. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

osztálytársad volt és csak látásból ismerted? Szerintem ez baj.

Ha tényleg érdekel találkozz vele, de mondjuk én nem tenném.

Mi az oka, hogy 4 év alatt erre nem került sor? Belegondolnék.

2013. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én azért megismerném őt jobban, még ha lenne barátnőm akkor is de persze akkor maximum barátság lenne belőle.

Bár kicsit furcsa hogy pont suli után akar megismerni, de végül is kapcsolat tartás szempontjából benne lennék. Ha nem lenne barátnőm és mondjuk kinézetre bejönne a lány meg ha belsőleg is jónak mondható akkor miért ne.

Később is kialakulhat belőle szerelem akár akkor is ha már 4-5 éve ismerem.

2013. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 minimalbuddha válasza:
Én mindig nyitott vagyok kapcsolatokra, tehát érdeklődéssel fogadnám.
2013. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
"Nos akkor sorold fel ezen egzisztáló közös tételeket kislányom" Vélhetően így.
2013. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha bögyös a csajszi, akkor lájkolnám, de ha nem akkor elküldeném a büdös p*csába.... 23f
2013. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
sztem bejössz neki :D vagy nem :D megtudod ha beszélsz vele :P 20L
2013. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hogy lehet egy osztálytársat csak látásból ismerni?

Mellesleg attól még hogy rádírt nem biztos hogy járni akar veled nyugi.:) LEhet hogy télleg csak barátkozni akar veled tehát egy probát megér. :)

S sok olyan példa volt már arra hogy suli idő alatt utálták egymást vagy csak pár szót váltottak majd a suli befejezésével jó barátok lettek.

Szerintem kezdjetek el beszélgetni és ha már egyhanban vagytok hivd el találkozni és nézd meg hogy viselkedik és hogy alakulnak a dolgok. Megérni folytatni és jó barátok lesztek vagy semmi értelme s abba kell hagyni.

2013. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
U.i. tudom hogy fiuknak szolt a kérdés de nah :-? nem döl ösze a világ ha lány létemre írtam :P
2013. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülnék, mint majom a farkának. :D Az átlagos kinézetű csajok a legjobbak!
2013. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!